[vc_empty_space height="15px"]
YENİ EKLENENLER
[vc_empty_space height="-5px"] Günlük yaşamının her anında kadının rahat, şık, seksi ve havalı iç dünyasını tarzına da kolaylıkla yansıtmasına olanak sağlayan parçalarla karşınızdayız.
TAKİPTE KALIN: [edge_icon icon_pack="font_awesome" fa_icon="fa-instagram" target="_blank" link="https://www.instagram.com/switlana.us/" icon_color="#555555" custom_size="13" margin="0px 12px 0px 0px" hover_icon_color="#212121"]
[contact-form-7 id="166" html_class="default"]
Back to top
Title Image

Hikayemiz

Günlük yaşamının her anında kadının rahat, şık, seksi ve havalı iç dünyasını,
tarzına da kolaylıkla yansıtmasına olanak sağlayan parçalarla karşınızdayız.

[vc_row anchor=”brand”][vc_column offset=”vc_col-lg-offset-1 vc_col-lg-11″][vc_column_text]

SWITLANA

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”8px”][vc_column_text]SWIT, birbirine ait olan, güçlü, kendi ayakları üstünde duran şık ve havalı kadınları selamlayan bir marka olma fikriyle yola çıktı.
Fikir sahibi ve marka kurucumuz olan Swetlana (Swit) Türkiyede yaşamayı kanıksamış, Türkiyeye ve Türk kadınına katkı sağlamayı hedeflemiş olan bir başka güçlü kadın…[/vc_column_text][vc_empty_space height=”8px”][vc_column_text]Günlük yaşamının her anında kadının rahat, şık, alımlı ve havalı iç dünyasını tarzına da kolaylıkla yansıtmasına olanak sağlayan parçalarla karşınızdayız.
Ayrıca kısa süreli aralıklarla birbirinden farklı yeni tasarımlarımızla zamansız şıklığınızı çeşitlendirebiliyor olacağınızın sözünü veriyoruz!
Üstelik SWIT markasıyla ”COOL” ve ”ŞIK” görünmenin şartının yüksek fiyatlara bağlı olmadığına şahit olacaksınız.[/vc_column_text][edge_separator border_style=”solid” color=”#e6e6e6″ width=”100%” thickness=”1″ top_margin=”42px” bottom_margin=”19px”][/vc_column][/vc_row]